To własnie tutaj największe emocje czekają na Państwa w:

Western City, czyli uliczka kowbojska wprost z Dzikiego Zachodu, gdzie odbywają się pojedynki rewolwerowców, napad na bank oraz wiele innych atrakcji. Nauczymy Cię tutaj rzucać lassem, kręcić rewolwerami a także ujeżdżać zdziczałego byka rodeo. Najważniejszym miejscem kowbojskiej uliczki jest SALOON. To właśnie tu serwowana jest najlepsza pizza na Dzikim Zachodzie.W banku zaś zrobimy dla Ciebie dolara z twoim zdjęciem, bądź też list gończy.

Wiosce indiańskiej… Nauczysz się tu strzelać z łuku. Możesz także przemierzyć dzikie prerie w indiańskich nartach. Poczuj magię Dzikiego Zachodu, grzejąc się przy ognisku. Posłuchaj indiańskich opowieści. Zatańcz wraz z Indianami taniec integracyjny Spróbuj także przysmaków, jakie serwujemy w Wigwamie.

W Mini Zoo możesz zobaczyć zwierzęta z najdalszych zakamarków świata (pawie, wielbłąda, strusie Emu, małpkę i inne..), pojeździć na wielbłądzie i koniach ( najmłodsi na kucykach ), wejść do zagrody owieczek, królików czy też wydoić kozę Mery Lu.

Lunaparku (wesołym miasteczku) Szum wody, zapach prochu i moc adrenaliny- to właśnie nasz Lunapark. Poczuj dreszczyk emocji i zdobądź gniazdo kondora (wespnij się na stos bali drewnianych uformowanych w wysoką ściankę wspinaczkową). Nieopodal płynie rzeka Missisipi. Jest bardzo wartka i jedyny sposób na jej przepłynięcie to wielka mydlana bańka pełna dobrego humoru. Zaryzykujesz? W Lunaparku czeka na Ciebie także strzelnica. Czujesz zapach prochu i zwycięstwa unoszący się w powietrzu? Jeżeli nie, to znak, że czas skorzystać własnie z tego miejsca. Bądź jak prawdziwy rewolwerowiec i wypróbuj swoich możliwości strzeleckich, celując prosto w środek tarczy, którą dostaniesz na pamiątkę. Oprócz tych wszystkich wspaniałych atrakcji czeka na Ciebie meksykańska hopsajka – czyli trampolina. Zaszalej w rytm muzyki!

Moto Parku… Dziki Bill ekstremalnie przewiezie Cie quadem, motorem wojskowym bądź też traktorem. Świetna zabawa czeka na Ciebie także na Autodromie. Pojeździsz tutaj autkami. Dla najmłodszych jest kolejka wprost z Dzikiego Zachodu.

Stadninie koni (ośrodku jeździeckim ), Oferujemy naukę jazdy konnej (dla najmłodszych możliwość jazdy na kucyku), wyjazdy w teren oraz nad morze, czy też zawody jeździeckie.

CENY BILETÓW W MIESIĄCACH MAJ – SIERPIEŃ:

  • BILET NORMALNY 35 ZŁ
  • BILET ULGOWY 30 ZŁ - DZIECI,MŁODZIEŻ, STUDENCI, EMERYCI (ZA OKAZANIEM WAŻNEJ LEGITYMACJI)
  • BILET SPACEROWY 10 ZŁ( PO GODZ. 17.00)
(DZIECI DO LAT 3 I OSOBY POWYŻEJ 70 ROKU ŻYCIA – WSTĘP BEZPŁATNY )