zlota-plaza

Atrakcje turystyczne

ANIMACJE DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Goście spędzający wakacje w naszym ośrodku na pewno nie będą się nudzić.
Więcej

Wycieczka na wyspę BORNHOLM

Kołobrzeska Żegluga Pasażerska ma przyjemność zaprosić Państwa na jednodniowy, zagraniczny rejs statkiem pasażerskim „JANTAR” po morzu Bałtyckim, połączony z pobytem na malowniczej wyspie Bornholm (Dania).
Więcej

Aqua Park w Koszalinie

Park Wodny Koszalin to przede wszystkim miejsce rozrywki, sportu i rekreacji. Naszym gościom zapewniamy moc atrakcji, z których będą mogli korzystać zarówno dorośli, młodzież jak i dzieci. W strefie rekreacyjnej będzie można skorzystać z sześciu basenów, w tym dwóch w strefie zewnętrznej, z których jeden czynny będzie przez 12 miesięcy w roku. W basenie dodatkowo będzie można skorzystać z masażu karku i masaży ściennych oraz 6 leżanek z masażem powietrznym.
Więcej

Atrakcje na wyspie Bornholm

Zwiedzanie Bornholmu warto rozpocząć od wizyty w NATURBORNHOLM – miejscu, gdzie można znaleźć inspirację do odkrycia wszystkich uroków bornholmskiej przyrody. Ten wspaniały obiekt jest wszechstronnie przygotowany na odwiedziny rodzin z małymi dziećmi,młodzieży i dorosłych, grup zorganizowanych oraz wycieczek szkolnych.
Więcej

Dolina Charlotty

Ukryta przed kurzem szos, oddalona od zgiełku miast, kilka kilometrów od przepięknych bałtyckich plaż i nadmorskiego kurortu Ustka, czeka na Państwa bajecznie urokliwa Dolina Charlotty, która otwiera swe gościnne podwoje, zatrzymując bieg czasu. To miejsce znane wszystkim, którzy poszukują wyjątkowych wrażeń i niezapomnianych przeżyć, a jednocześnie pragną wypocząć w relaksującym otoczeniu.

Więcej

Park Rozrywki w Zieleniewie

W parku rozrywki organizowane są programy dla grup, imprezy integracyjne dla firm niezależnie od liczby chętnych. Zapewniona jest opieka przewodnika przez cały czas trwania pobytu.
Więcej

Rejsy na dorsza

Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z ogromnej atrakcji jakim jest wędkarstwo morskie.
Więcej

Stadnina Koni Rzepkowo

Rzepkowo to wieś położona w odległości ok. 10 km od Ośrodka Wypoczynkowego "Złota Plaża" gdzie mieści się stadnina koni. Znajdziecie tam Państwo między innymi wydarzenia z życia koni, wrażenia jeźdźców z jazdy konnej, nauki jazdy konnej .
Więcej

Zadzwoń do nas

Holiday Golden Resort
76-002 Łazy, ul. Leśna 16
Recepcja tel. +48 94 343 00 55
Rezerwacje tel. +48 606 611 586, +48 600 109 106 - In English