zlota-plaza

Ośrodek

Tej jesieni ośrodek Złota Plaża zmienił swoją nazwę i stał się częścią ośrodka Holiday Camping Resort. Od teraz będziemy wspólnie pracować pod nazwą Holiday Golden Resort. Nowym właścicielem Ośrodka Wypoczynkowego „Złota Plaża”, mieszczącego się w Łazach przy ul. Leśnej 16 jest Holiday Golden Resort SA.
Ośrodek Holiday Golden Resort położony jest nad morzem w centrum najczystszej części Wybrzeża Bałtyckiego. Plaża w tym miejscu jest strzeżona i ekologicznie czysta. U nas z całą pewnością można połączyć rozrywkę i wypoczynek nad morzem z ciszą natury. Dokładamy wszelkich starań abyś znalazł u nas niepowtarzalną atmosferę będącą kluczem do udanego wypoczynku, urlopu. Wyjątkowy klimat naszego ośrodka tworzy nie tylko bliska odległość od morza (150 m) i jezior (Jamno: 400 m i Bukowo: 2000 m), ale również mnóstwo zieleni otaczającej parterowe domki.
Nasz ośrodek wypoczynkowy do nie tylko noclegi nad morzem. Aby dodatkowo umilić gościom pobyt w naszym ośrodku i uatrakcyjnić wakacje nad morzem z dzieckiem przygotowaliśmy szereg ciekawych atrakcji wśród których są m.in.:
 • basen z podgrzewaną wodą
 • sauna
 • mini-golf
 • bilard
 • plac zabaw dla dzieci
 • stołówka
 • bar
W sezonie 2019 ośrodek Holiday Golden Resort, poszerzy swoją ofertę o:
 • Aquapark z wodnym placem zabaw dla dzieci, trzema zjeżdżalniami, armatkami wodnymi i dmuchaną kopułą, a wszystko to na bezpiecznej głębokości 40 cm podgrzewanej wody. Ponadto dwie wolnostojące zjeżdżalnie: rodzinna – 18 m, anakonda – 47 m oraz nowość, multimedialna zjeżdżalnia o długości 88 m i cztery komfortowe wanny jacuzzi. oraz nowość multimedialna zjeżdżalnia o długości 88 m i cztery komfortowe wanny jacuzzi. Efekty specjalne nadają zjeżdżalni oryginalny motyw. Dzięki efektom multimedialnym dodaliśmy zjeżdżalni atrakcyjności i wyjątkowości. Gra świateł, „witraże”, muzyka, dekoracje zjeżdżalni z zewnątrz, tworzą jej unikalność na tle innych. Aquapark czynny jest w godz. 10.30-18.30 .
 • Basen rekreacyjny z : podgrzewaną wodą o głębokości 140 cm, z przeciwprądem wylewnicą do masażu karku brodzikami dla dzieci o głębokość: 60 cm i 110 cm z siedmiometrową zjeżdżalnią dwutorową wolnostojące jacuzzi. Czynny w godz. 10.30-18.30, w soboty od 14.30 – 18.30. Dodatkowo przy basenie znajduje się sauna sucha, a także łóżko do hydromasażu suchego.
 • Bogaty Program Animacyjny - ośrodek jest idealnym miejscem na nadmorskie wakacje z dzieckiem. W okresie wakacyjnym całotygodniowy program animacyjny dla całej rodziny sprawi, że zarówno dzieci, jak i rodzice mają szansę na chwilę szalonej zabawy. Każdego dnia urlopu, wspólnie z Super Animatorami, Goście mają możliwość odkrywania niesamowitego świata zabawy. Organizujemy rodzinne podchody, turnieje sportowe, zajęcia sportowe, gry i zabawy integracyjne…
 • Kids Club - Priorytetem jest dla nas troska o rodzinę, a w szczególności – o dzieci. Dbamy o to, aby nasi najmłodsi goście, niezależnie od pogody, mieli zapewnioną moc atrakcji. Kids Club wyposażony w: strefę malucha z basenem kulkowym, wewnętrzny dwupoziomowy plac zabaw i ściankę wspinaczkową oraz trzy place zabaw rozmieszczone na terenie całego ośrodka to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają w naszym obiekcie.
 • Fun House - nowootwarty budynek, będący zapleczem animacyjnym, w którym to organizowane są wieczorne Mini Disco oraz Show dla całych rodzin.
 • Trzy place zabaw - Specjalnie do Państwa dyspozycji oddaliśmy trzy place zabaw rozmieszczone na terenie całego ośrodka. Ich rozmaitość sprawi, że każde, nawet najwybredniejsze dziecko znajdzie coś dla siebie.
 • Boisko do speedmintona, piłki nożnej i siatkowej oraz dwa stoły pingpongowe.
 • Outdoor Fitness Park.
 • Wypożyczalnia rowerów, gokartów, salon gier.
 • Trzy nowoczesne i eleganckie restauracje. Rodzinna atmosfera oraz profesjonalna obsługa zachęca do organizacji uroczystych kolacji, przyjęć weselnych, jak i codziennego spożywania posiłków serwowanych przez Szefa Kuchni. Do Państwa dyspozycji należą m.in. nowa restauracja Crystal, Arena Ice Bar oraz First Restaurant.
 • Sklep.
Dla osób które lubią intensywnie spędzać czas, lokalizacja naszego ośrodka jest idealna. Znajdujemy się bowiem w bliskiej odległości od atrakcyjnych turystycznie miejscowości takich jak: Mielno ok 7 km, Koszalin ok 25 km, Darłowo ok 30 km, Kołobrzeg ok 45 km. Między Łazami, a Mielnem w 2011 roku wybudowano nową drogę ze ścieżką rowerową. Droga ta prowadzi między morzem, a jeziorem Jamno. Odcinek ten jest częścią atrakcyjnej trasy rowerowej wzdłuż wybrzeża Koszalin (Łabusz) - Łazy - Mielno - Chłopy - Sarbinowo - Ustronie Morskie - Kołobrzeg - Dźwirzyno - Mrzeżyno - Niechorze - Rewal - Pobierowo. W bliskiej odległości od naszego ośrodka dostępny jest także szlak pieszy trasą: Pleśna - Gąski latarnia - Sarbinowo - Chłopy - Mielno - Unieście - Łazy – Dąbki.

Holiday Golden Resort czuj się zaproszony!

 

Zadzwoń do nas

Holiday Golden Resort
76-002 Łazy, ul. Leśna 16
Recepcja tel. +48 94 343 00 55
Rezerwacje tel. +48 606 611 586, +48 600 109 106 - In English